HAKKINDA

Haceri Simya, doğanın güzelliğini ve iyiliğini hayatımızda derinlemesine yaşamak ve yaşatmak üzere yola çıkmış doğa dostu bir firmadır. ‘Taş’ anlamına gelen ‘Hacer’ kelimesi ile bütün hastalıkları iyileştirme ve yaşam ömrünü uzatacak iksirleri bulma anlamına gelen ‘simya’, bir araya gelerek firmamıza yakışan isim oldular.

Haceri Simya’nın uzman ürün geliştirme ekibi, vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besin ve elementler için doğal takviyeler, temizlik ihtiyaçlarımız ve kişisel bakımlarımız için organik ve doğa dostu içeriklerden oluşan ürünler sunar. İşlenmiş, saflaştırılmış yarayışlı doğal mineraller, bitkiler, bitki özleri ve bir çok hammadde içeren ürünlerimiz, etil alkol içermez. Yenilikçi ürün grubunda olan ürünlerimizin etkileri çok kısa sürede görülür.

Ürünlerimiz insan sağlığı ve mutluluğu için doğaya zarar vermeden ve doğayı koruyarak üretilmiştir. Kullanımdan sonra kalıcı iz bırakmaz.

Misyon

Şirketimiz gıda, kozmetik, tekstil ve diğer alanlarda faaliyetlerini yürütmek üzere alanlarında uzman ve sektörel deneyimli teknik ekibi ile ‘insan sağlığının ve doğanın koruyucusu’ olmayı kendisine misyon edinmiştir.

Haceri Simya